loader image

МИ СТВОРЮЄМО:

МУРАЛИ РОЗПИС ФАСАДІВ РОЗПИС ІНТЕР'ЄРІВ 3D - ГРАФФІТІ АРТ-ОБЬЕКТИ БРЕНДУВАННЯ АЄРОГРАФІЮ

Наші проекти

Мурал та графіті на замовлення

О нас

MURAL MARKET

Ми – команда художників-муралістів із різних куточків країни, і мурал для нас – це не просто монументальний живопис на стіні, це унікальний спосіб перетворення однотипних мегаполісів та провінційних міст. Також це інструмент для наповнення сірих вулиць особливим змістом, неповторною історією та новим життям.

Кожен реалізований нами проект опрацьований у деталях, наповнений емоцією, продуманий та відтворений таким чином, щоб гармонійно доповнити малюнками сучасний урбанізований світ та зробити його більш комфортним, соціально значущим та приємним для мешканців.

Наші основні напрямки:

За допомогою аерозольної фарби, фарбопультів, валиків та пензлів ми створюємо унікальні проекти розпису фасадів та інтер’єрів по всій території України. У нас можна замовити графіті або мурал будь-якого ступеня складності, різних стилів та тематик. Застосовуємо стійкі до погодних умов акрилові фарби, а також володіємо техніками, що дозволяють створювати на стінах картини необмежених масштабів.

Що таке мурал?

У перекладі з іспанської mural означає стіна. Цей вид мистецтва делікатно поєднує в собі ознаки стріт-арту, станкового живопису та фрески. Зображення, легально розміщені на будівлях, промислових об’єктах, житлових будинках, занедбаних будівлях та огорожах, найчастіше несуть соціальну, патріотичну, естетичну , релігійну чи філософську смислову складову.

У всьому світі мурал – це спосіб:

  • активно висловитися, торкаючись актуальних проблем суспільства;
  • змінити світ навколо себе та покращити естетику міського простору;
  • заявити про свою компанію, створити відомий бренд та провести рекламну кампанію;
  • реалізувати оригінальний дизайн житлового приміщення, офісу чи державної установи;
  • викликати емоції, та привернути увагу.
Мурал на Чорнобильскій АЄС, MuralMarket
Мурал на Чорнобильській АЕС, MuralMarket

Завдяки масштабним стильним зображенням мистецтво затребуване, популярне та значуще. Такі вуличні картини місцевими жителями сприймаються позитивно, оскільки створені художниками з дотриманням правил компонування кольорів, композиції та промальовування деталей.

Кожна стіна для нас – це майбутнє полотно, на якому ми із задоволенням створимо для вас справжній шедевр.

За допомогою зображень у місті можна створити нову реальність. Це може бути дика савана серед висотних будинків, фантастичний захоплюючий сюжет, портрети величезних розмірів, що вражають своєю величчю та живими емоціями. Будь-який ескіз повністю точно може бути перенесений на заздалегідь підготовлену стіну, тому однією з особливостей муралів є гіперреалізм і фотографічна точність.

Чим відрізняється мурал від графіті

Мурали – це не просто гарні малюнки на стінах. Це справжні витвори мистецтва великих масштабів. Насамперед такий арт допомагає покращити естетичний вигляд будівлі, має детально продуманий сенс та сюжет, які забезпечують привернення уваги людей до об’єкту. Серед відмінних рис також варто відзначити і те, що зображення наноситься на стіну після затвердження проекту та отримання дозволу від власника будинку або будівлі.

Сучасний мурал: який він

Сьогодні mural набуває нових властивостей, поєднує і виконує актуальні для сучасного суспільства функції незалежно від того, хто і на якій поверхні хоче використовувати малюнки.

Це означає, що ми на ваше замовлення за допомогою живопису:

  • Зробимо стіни торгово-розважального комплексу вічною рекламою та магнітом для клієнтів, які ніколи не зможуть проїхати повз;
  • Змінимо звичний для мешканців міста ринок яскравими фарбами, щоб вдихнути в нього нове життя та підвищити конкурентоспроможність перед стильно оформленими супермаркетами;
  • Прикрасимо стіни лікарень, інтернатів та будинків для людей похилого віку в рамках соціальних проектів для привернення уваги меценатів;
  • Проведемо масштабну рекламну кампанію та прикрасимо дизайнерськими малюнками стіни мережі ресторанів, спортклубів чи магазинів у різних містах. Таке оформлення допоможе зробити бренд упізнаваним, чи то Київ, чи вся Україна;
  • Намалюємо мурал на стінах всередині офісу, будинку, квартири, фотостудії або перукарні.

Не обмежуйте свою фантазію, тому що ми творимо за допомогою фарб справжні чудеса, тому втілимо в реальність будь-яку вашу ідею.

Позитивний вплив муралів на вартість нерухомості

Якщо вам потрібно підняти вартість будівлі перед продажем, пропонуємо стильне оригінальне графіті на замовлення, щоб покращити естетичний вигляд будівлі та зробити її унікальною. Зображення також можна нанести на розташований поруч об’єкт, якщо він своїм зовнішнім виглядом псує естетику будівлі, що продається. У такому разі привабливість району загалом піднімається за рахунок гарного арт-об’єкта.

Під час рекламної кампанії з продажу, фотографії з нерухомістю, оформленою малюнками, виглядають привабливіше в очах кінцевого споживача. Декорованими можуть бути внутрішні чи зовнішні стіни будівлі. Обмежень у цьому плані немає, оскільки фарби стійкі до впливу ультрафіолету, низьких температур, вологи.

Графіті на замовлення

У нашій студії можна замовити графіті на стіну всередині або зовні будівлі будь-яких масштабів. Незалежно від площі поверхні та складності малюнка митці в найкоротші терміни реалізують задуманий проект і точно відтворять спроектоване дизайнерами полотно на заздалегідь підготовленій для цього стіні.

Ми працюємо з різними поверхнями, які за потреби потребують підготовки, щоб надалі нанесений малюнок зберігався в незмінній якості десятиліттями. Якщо об’єкт, що підлягає декору, знаходиться у вашій приватній власності, для реалізації проекту потрібно лише підготовка ескізів та затвердження термінів проведення робіт.

Щоб розмалювати будівництво, яке знаходиться у муніципальній власності, обов’язково потрібен дозвіл міської влади. Його ви отримуєте самостійно. Якщо потрібно, надамо нашу допомогу в підготовці документів, щоб прискорити процес.

Обов’язково перегляньте наші роботи в розділі Портфоліо, щоб надихнутися новими ідеями та дізнатися, наскільки вражаючим може бути вуличне мистецтво. Щоб дізнатися ціну мурала або графіті, скористайтесь кнопкою «Розрахувати вартість» та заповніть форму для зворотного зв’язку. Зателефонуйте нашому менеджеру для отримання детальної інформації щодо послуг, термінів виконання робіт та формування ціни.

Послуги

Клієнти

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ МИ З ВАМИ

Нам довіряють найбільші компанії по всій Україні

Переваги

Якість

Портфоліо та сервіс наших послуг – візитна карта. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. У своїй роботі ми використовуємо лише високоякісні матеріали, та даємо гарантію.

Знаємо своє діло

У колективі ми зібрали фахівців із багатим досвідом роботи та любов’ю до своєї справи. Послуги, які ми надаємо, застосовуються в різних сферах. Ми реалізували найскладніші та наймасштабніші графіті-проекти в Україні.

Надихаємось

У кожному проекті ми прагнемо досягти wow-ефекту. Тому ми не використовуємо шаблони та готові рішення. Завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного проекту та створюємо неповторні ескізи для кожного клієнта

Цінуємо ваш час

Насамперед ми цінуємо час наших клієнтів, тому точно розраховуємо терміни розробки та реалізації проекту. Створюємо гнучкий графік робіт та здаємо об’єкти у поставлені терміни.

Збалансовані рішення

Наша команда виконує проекти різної складності та, відповідно, різної вартості. Ми допоможемо Вам знайти збалансоване рішення для реалізації поставленого завдання, виходячи з бюджету.

Неповторні емоції

Малюнки, які ми створюємо, не тільки мають сенс і сюжет, а й передають потрібні емоції глядачеві, фіксуючи його інтерес на розставлених акцентах.

Відео

Художній розпис фасадів Ліцею №1 с.Петропавлівська Борщагівка

Брендування для компанії Philips у Київському метро

Нанесення муралу на східній стіні машинного залу ЧАЕС

АЛГОРИТМ РОБОТИ

Знайомство

Обговорення завдання. Ваші побажання.

Рішення

Пошук ідеї. Комерційна пропозиція.

Розробка

Створення ескізу. Візуалізація. Затвердження.

Реалізація

Підготовка. Нанесення малюнка. Здача об’єкту.